Na základě Vašeho souhlasu Vás mohou společnosti skupiny Philips kontaktovat s reklamními zprávami prostřednictvím e-mailu, SMS a jiných digitálních kanálů, jako jsou mobilní aplikace a sociální média. Abychom Vám mohli tyto zprávy přizpůsobit na míru a poskytnout Vám tu nejlepší, individuální zkušenost, analyzujeme a kombinujeme Vaše osobní údaje.
Tyto údaje mohou zahrnovat:Vámi poskytované údaje
Údaje, které s námi aktivně sdílíte: Vaše jméno, datum narození či věk, e-mailová adresa, adresa bydliště, země, pohlaví, telefonní číslo, profily na sociálních médiích.Údaje získané z Vašich interakcí se společností Philips
Údaje o Vašich interakcích a používání digitálních prostředků Philips, jako jsou sociální média, webové stránky, e-mail, aplikace a připojené výrobky. Tyto údaje mohou zahrnovat: IP adresu, soubory cookie, informace o zařízení, zprávy, na které kliknete, údaje o poloze a navštívené webové stránky.Společnost Philips Vám dává možnost svůj souhlas kdykoliv zrušit.

Více informací naleznete v Oznámení o ochraně osobních společnosti Philips a v Oznámení o souborech cookie společnosti Philips.

philips

Promo akce skončila.Vyzkoušejte obraz s Ambilight nebo zvuk Philips a už vždy budete chtít jen unikátní zážitky. Vyzkoušej televizor nebo soundbar na 30 dní zdarma.
Pořiďte si televizor Ambilight nebo soundbar Philips ještě dnes a vyzkoušejte skvělý obraz a zvuk přímo v pohodlí domova. Přesvědčte se na vlastní oči a uši.
Pokud se zážitkem nebudete spokojeni, můžete nám ho vrátit zpět.

Jedinečná příležitost. Nyní si můžete skvělý obraz nebo zvuk od Philips poslechnout v pohodlí domova. Pořiďte si televizor Ambilight nebo soundbar Philips od 14.8.2023 do 30.9.2023 nebo do vyprodání zásob. Pokud se zážitkem nebudete spokojeni, můžete nám výrobek vrátit zpět. Neváhejte a vyzkoušejte televizor s Ambilight Philips nebo zvuk Philips s našimi soundbary již dnes.

POSTUP
(registrace slouží pouze pro případ, pokud chcete TV nebo Soundbar vrátit)

1. Vyplňte formulář níže.
2. Klikněte na Odeslat.
3. Po registraci obdržíte potvrzovací e-mail.
4. Po kontrole údajů Vám zašleme unikátní kód, který uvedete při vrácení televizoru nebo soundbaru na prodejně.