Na základě Vašeho souhlasu Vás mohou společnosti skupiny Philips kontaktovat s reklamními zprávami prostřednictvím e-mailu, SMS a jiných digitálních kanálů, jako jsou mobilní aplikace a sociální média. Abychom Vám mohli tyto zprávy přizpůsobit na míru a poskytnout Vám tu nejlepší, individuální zkušenost, analyzujeme a kombinujeme Vaše osobní údaje.
Tyto údaje mohou zahrnovat:Vámi poskytované údaje
Údaje, které s námi aktivně sdílíte: Vaše jméno, datum narození či věk, e-mailová adresa, adresa bydliště, země, pohlaví, telefonní číslo, profily na sociálních médiích.Údaje získané z Vašich interakcí se společností Philips
Údaje o Vašich interakcích a používání digitálních prostředků Philips, jako jsou sociální média, webové stránky, e-mail, aplikace a připojené výrobky. Tyto údaje mohou zahrnovat: IP adresu, soubory cookie, informace o zařízení, zprávy, na které kliknete, údaje o poloze a navštívené webové stránky.Společnost Philips Vám dává možnost svůj souhlas kdykoliv zrušit.

Více informací naleznete v Oznámení o ochraně osobních společnosti Philips a v Oznámení o souborech cookie společnosti Philips.

philips

Promo akce skončila.Oslnivé zážitky si odteď můžete užívat i po létě. Pořiďte si v období od 1.8.2022 do 30.9.2022 nebo do vyprodání zásob vybraný Ambilight TV Philips s úhlopříčkou 58" a více a získejte zpět cashback až do výše 10 000 Kč.

POSTUP

1. Vyplňte formulář níže.
2. Vyberte zakoupený televizor
3. Klikněte na Odeslat.
4. Ihned po registraci obdržíte potvrzovací e-mail.
5. Po kontrole údajů obdržíte potvrzovací e-mail. Pokud bude registrace schválena, zašleme vám příslušnou částku na účet uvedený v registraci. Pokud registrace nebude splňovat podmínky pro vyplacení, ozveme se vám.

Jeden zákazník může uplatnit cashback pouze na jeden zakoupený výrobek. Pokud zákazník výrobek vrátí, je povinen bezodkladně vrátit i cashback částku.
Akce platí pro výrobky zakoupené u vybraných prodejců v České republice po dobu trvání akce.
Nákup je třeba zaregistrovat nejpozději do 14 dnů od zakoupení TV.
Pro více informací si prosím přečtěte Podmínky akce.